Додаткові послуги:

Банний ритуал великий – 3 години на 1-2 людини

  1. Знайомство
  2. Ножні трав’яні ванни
  3. Підготовка парилки
  4. Перше парення, не торкаючись тіла, прогрів ніг.
  5. Теплий душ.
  6. Мийка мильним віником.
  7. Друге парення віником.
  8. Відпочинок + чай.
  9. Третє парення дуб, липа, ялиця, береза через купіль.
  10. Масаж будь-який за бажанням 30-40 хв.
  11. Розігрів 5 хв.
  12. Пілінг.
  13. Розігрів
  14. Маска для обличчя
  15. Обтирання льодом.

Вартість – 1300 грн. на людину

Банний ритуал малий. – 2 години

  1. Знайомство
  2. Підготовка парилки
  3. Перше парення, не торкаючись тіла, прогрів ніг
  4. Теплий душ.
  5. Друге парення – дуб, липа, береза, ялиця.
  6. Відпочинок + чай
  7. Третє парення дуб, липа, ялиця, береза
  8. Масаж будь-який за бажанням 20-25 хв.
  9. Розігрів
  10. Пілінг
  11. Розігрів
  12. Обтирання льодом.

Вартість -800 грн. на людину

Навіть одноразова SPA- процедура дозволяє зняти стрес і нервову напругу, викликані роботою, повсякденними турботами, проблемами і шаленим ритмом міста. Комплексні SPA-процедури дають можливість багаторазово збільшити ефективність кожної з них. Наприклад, пілінг дозволяє позбутися від старих клітин шкіри, обгортання насичують тіло поживними речовинами, а масаж знімає набряки, нормалізує кровообіг і рух лімфи, що зміцнює шкірні покриви зсередини.

 

Додаткові послуги:

Послуги банщика – 1 візит під віник
300грн.
-пілінг (пиво, сіль, мед, кава) в римській термі або російській парній від
250 грн. до 350 грн., процедура триває близько 40 хв
Віник (дубовий, березовий, липовий)
100грн.
Капці (одноразові)
20 грн.
Шапочка (додатково)
25 грн.

Поради банщика

Ось тобі лазня крижана, віники водяні, парся – НЕ ожгісь, піддавай – НЕ опалісь, з полки не звалися.
Банна процедура – це ціла наука зі своїми правилами і законами. І тільки лише неухильно дотримуючись ці правила, ви отримаєте справді задоволення і користь. Наші банщики мають стаж більше п’ятнадцяти років і вони то і підкажуть як отримати максимальний ефект від відвідування лазні, беручи до уваги особливості Вашого організму.

Порада перша:

У лазні не повинно бути суєти. Наприклад, для фінів сауна – поняття священне, це місце, де запанував спокій, тут не можна сваритися і з’ясовувати відносини. «У гніві розсівається пара». Тому якщо не встановити в парній атмосфери неквапливості, повного розслаблення, то нервова система не відпочине і бажаного ефекту від відвідування не буде.

Порада друга:

Не рекомендується паритися відразу після їжі, потрібно почекати хоча б годину. Не слід пити багато рідини і ні в якому разі не можна вживати алкогольні напої, але не варто йти в лазню і голодним. Після важких і тривалих фізичних навантажень, потрібно спочатку відпочити. Найкраще йти в лазню після напруженої розумової роботи.

Порада третя:

Перед заходом в парилку рекомендується прийняти душ, але без мила, яке змиває жирову плівку, що захищає нашу шкіру від пересихання. Ні в якому разі не можна мочити голову, щоб не викликати перегріву голови. Після чого насухо витріть тіло. І обов’язково надіньте на голову рушник або спеціальну шапочку – це попередить можливий тепловий удар.

Порада четверта:

Не слід починати паритися при високій температурі. У нашій сауні нагрів можна регулювати, тому процес ширяння рекомендується починати з температури близько 60 ° С. Потім, банщик або ви самі поступово підвищуєте температуру. Зайшовши в парну, не рекомендується відразу залазити на верхню полицю, оскільки до температури необхідно звикати поступово. Краще горизонтально полежати внизу, максимально розслабивши м’язи. Причому ноги повинні знаходитися трохи вище голови. Після парної найкраще прийняти теплий душ, а після другого заходу можна зануритися в басейн з холодною водою. Перед заходами робіть перерву 10-15 хвилин. А перед завершенням ширяння – відпочинок повинен бути більш тривалим.

Порада п’ята: для тих, хто хоче схуднути

Якщо Ви хочете скинути зайву вагу, то слід після лазні утриматися від вживання рідини протягом 2 годин, а якщо цього зробити не вдається, то ні в якому разі не вживайте газовані напої, краще пити трав’яний чай.

Порада шоста:

Віник в лазні всім начальник, віник в лазні пан. Яка ж лазня може обійтися без віника. Віник покращує обмін речовин, очищає пори. Після венечного масажу виводяться з організму непотрібні шлаки. Фітонциди, які містяться в листі віника і в травах нейтралізують хвороботворні мікроби. Шкіра стає гладкою та еластичною. Омолодженню шкіри сприяє мильний масаж і пілінг, які проводяться в Римській термі. Без російського віника лазня не лазня. Віники бувають різні: березові, хвойні, дубові і т.д. – вибір за Вами.

– Любителі лазні вважають березовий віник найкращим. Він дуже гнучкий і досить міцний. Поверхня березового листа – пориста і шорстка, завдяки чому він добре прилягає до шкіри, і прекрасно вбирає піт. До того ж береза ​​має цілий ряд лікувальних властивостей, благотворно впливає на шкіру.

– Віник дубовий, ні в чому не поступається березовому вінику. Хоч і дубове листя трохи гірше вбирає піт, але зате дубовий віник міцніше березового і може розтягнути задоволення від відвідування парної лазні на кілька разів. Дубове листя великі широкі, щільні, вони добре нагнітають пар, розпарений віник подібний до віяла, легкий і міцний. Таким віником зазвичай користуються ті, хто любить гарненько погрітися.

Паритися віником може не кожен. Це ціле мистецтво. Є кілька «золотих» правил, яких слід дотримуватися обов’язково:

      1.Віник повинен бути вологим. Його потрібно періодично змочувати в теплій воді.
      2.Смисл парки з віником не в тому, щоб відшмагати один одного, що є сили. Віник – це не знаряддя для тортур. Їм нагнітають жар, масажують шкіру. Тому рухи банщика повинні бути м’якими, віником треба лише злегка торкатися тіла.
      3.Якщо в парній дуже жарко, махати віником обережніше. Пар може сильно обпекти шкіру.