Триває АКЦІЯ !!!!!!!!!

Триває продаж абонементів на місяць

Відвідування нашого оздоровчого комплексу від 600грн / год на денний час в будні дні з 8.00-12.00 компанія до 5ти чоловік, мінімальне замовлення 3 години

Краща лазня і сауна в Києві

Культура і історія розвитку лазні і сауни в світі налічує не одну сотню років. Різні народи і цивілізації мали кожна свою специфічну банну процедуру. Також на розвиток лазні мали серйозний вплив національні традиції, а також клімат регіону або країни. Розберемося, яка лазня сьогодні може зустрітися Вам в Києві.

Римська класична лазня (терма) – це одна з найстаріших різновидів лазні. Порядок процедур відрізняються складністю і продуманістю, а будівельна планування – і зовсім головоломка. Сауни Києва успішно поєднують давні традиції римської лазні з сучасними технологіями. Пар нагнітається електродвигуном, підлога з підігрівом, вентиляція продумана до дрібниць – всі ці тонкощі створюють для відвідувачів сауни в Києві неповторну атмосферу римської розкоші. Попереднє замовлення римської сауни в Києві можна здійснити за телефоном нашої компанії!

Традиційний турецький хамам – багато в чому ця лазня продовжує традиції римської терми. Однак її відрізняє особлива східна тонкість виконання. Турецький варіант vip сауни в Києві поряд з банним приміщенням передбачає наявність басейнів з прохолодною водою. Варто відзначити, що температура пара в турецькому хамамі значно нижче, ніж в римській лазні і коливається в інтервалі від 30 до 40 градусів при вологості до 100%. Але говорячи відверто, сьогодні терма і хамам в основному відрізняються інтер’єром і стилем обслуговування клієнтів. Vip сауна хамам може бути замовлена ​​за телефоном нашої фірми.

Наш оздоровчий комплекс на 1 + 1

Фінська народна сауна – особливістю цієї лазні є висока температура повітря (до 120 градусів) при дуже низькій вологості (менше 20%). У фінській сауні не прийнято піддавати воду на камені, які є основним джерелом жари. Фінські vip сауни Києва повністю продовжують традиції класичних фінських бань, в яких важливо зберігати сухість повітря при підвищенні температури. Кожен бажаючий може замовити фінську сауну в центрі Києва за контактним телефоном.

Російська парна лазня – це оптимальне співвідношення температури і вологості. Повітря нагрівається в середньому до 75-80 градусів, вологість підтримується на рівні приблизно 30%. Територія лазні має дві основні зони: мильну і парильну. І звичайно, російська лазня в Києві не може бути без таких невід’ємних атрибутів, як віники. Матеріалом для віників може служити дуб, липа, береза ​​і навіть евкаліпт. Замовте кращу сауну Києва – прямо зараз, за ​​контактним номером телефону.

Це далеко не повний перелік лазень. Традиційні лазні є також і у японців, китайців, індійців північної Америки …

Вельми примітні і інфрачервоні сауни, які можна замовити в Києві прямо зараз! Інфрачервона сауна в Києві сьогодні отримала дуже широке поширення. Зростання температури і нагрівання забезпечуються за рахунок впливу інфрачервоних променів на організм. При цьому співвідношення температури і вологості повітря створюють неймовірно комфортні умови для клієнтів. До того ж, теплові сауни Києва мають дуже доступні ціни!

Наша баня одна з небагатьох в Києві дотримується індивідуального підходу до клієнта. Ви встигли помітити, що всі лазні в основному розрізняють температурою і вологістю повітря. Ми можемо підібрати їх співвідношення індивідуально для кожного нашого гостя. Процедури саун в Києві, їх порядок і кількість також ретельно готуються і підбираються спеціально для Вас. Наша сауна унікальна тим, що впливає на Ваше тіло, використовуючи силу природних стихій, таких як вогонь і вода, земля і повітря. Відвідування лазні дозволить вам знайти не тільки міцне здоров’я і бадьорість духу, а й відчути гармонію з природою. Відвідувати сауни Києва – це недороге задоволення і до того ж вельми-вельми корисне.

Наша баня в Києві має один з кращих переліків послуг. Ми з радістю надамо вам наступні процедури:

  • Відвідування парної. При необхідності вас буде супроводжувати спеціально навчений банщик.
  • Відпочинок і релаксація між відвідинами парної.
  • Душові процедури.
  • До ваших послуг комфортабельний басейн.
  • Косметичні та масажні процедури.

Відвідування лазні – це задоволення для гурманів. Воно не терпить недбалості і непрофесіоналізму. Ми врахували всі дрібниці, щоб ви отримали задоволення від відвідування нашого комплексу. Регулярне відвідування якісної лазні – запорука здоров’я і чудового настрою.

Наша сауна в Києві з задоволенням вітає вас! Дізнавайтеся ціни на сауни.

Ласкаво просимо в недорогі сауни Києва !!!

Адреса сауни: Київ. вул. Рейтарська, 9.

Триває АКЦІЯ !!!!!!

Триває продаж абонементів на місяць.

Відвідування нашого оздоровчого комплексу від 600 грн / год